Series
Ratings
57
HellsingRated ★ 2.0
ChobitsRated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 0.5- Naruto ShippūdenRated ★ 1.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 1.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 0.5
xxxHOLiCRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0