Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0- Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- ピーナッツバターサンドウィッチRated ★ 2.0
Kiss that KillsRated ★ 3.0
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
日本ボロ宿紀行Rated ★ 5.0
Ex-Enthusiasts: MotoKare ManiaRated ★ 2.5
Ms. JusticeRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Weakest BeastRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 4.5