Movies
Ratings
458
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
Alien³Rated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Patriots DayRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Underworld: Blood WarsRated ★ 3.0