Series
Ratings
119
Bates MotelRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Glamorous TemptationRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Full House Take 2Rated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Wayward PinesRated ★ 4.5
Mr. BackRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0