Titles you rated
MichaelRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.5