Movies
Ratings
103
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 2.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 5.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 1.5
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0