Titles you rated
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
The Red TeacherRated ★ 4.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0