Titles you rated
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0- When the Waves RiseRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
Sweet & SourRated ★ 2.5- Long DRated ★ 5.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
CatfightRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Initiation LoveRated ★ 3.5- Life That SavesRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5