Titles you rated
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0