Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5