Movies
Ratings
66
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0