Titles you rated
The Great BattleRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5- JamsilRated ★ 1.5
PsychokinesisRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.5
KkangchiRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Trivial MattersRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 4.0