Movies
Ratings
154
The CellRated ★ 3.5
Treasure PlanetRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Great DebatersRated ★ 3.0