Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
October SkyRated ★ 4.5
The Nature ManRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
MovingRated ★ 5.0
Sunset SunriseRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Us, day and nightRated ★ 3.5- Yellow TomatoRated ★ 2.0
Method ActingRated ★ 3.0- The End Of The WorldRated ★ 3.0
- A Brand New JourneyRated ★ 4.5
- Between you and meRated ★ 3.0
- Can I Borrow a LightRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0