Movies
Ratings
286
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 4.0