Series
Ratings
21
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 0.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5