Movies
Ratings
182
LifeRated ★ 2.5
GoosebumpsRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
VacancyRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 1.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5