Movies
Ratings
248
The SubstanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Work to DoRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
LivingRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0