Titles you rated
School of RockRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0