Movies
Ratings
194
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
The Legend of Seven CutterRated ★ 0.5
Little Black DressRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 2.0