Series
Ratings
73
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 0.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 0.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Can We Love?Rated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0