Titles you rated
Look BackRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
A ProphetRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0