Series
Ratings
22
WITCH WATCHRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0