Titles you rated
Going in StyleRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Alien: ResurrectionRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Lars and the Real GirlRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
EquilibriumRated ★ 2.5