Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 1.0
Steel RainRated ★ 3.5