Titles you rated
Dream HighRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0