Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
CanolaRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 1.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 2.5
Cats & DogsRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 2.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
MulanRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 2.5