Titles you rated
Bad GuysRated ★ 4.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
- The LoverRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 2.5
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0