Titles you rated
The Old GuardRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
UsRated ★ 3.0
Look Who's BackRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
BrightburnRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
MariaRated ★ 1.0
The Night Comes for UsRated ★ 3.0
MomentumRated ★ 2.0