Series
Ratings
103
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
TitansRated ★ 3.0
TitansRated ★ 3.0
DaybreakRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0