Titles you rated
WickedRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
DecibelRated ★ 1.5- Love ResetRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5