Series
Ratings
75
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5