Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
Personal TasteRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 0.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0