Series
Ratings
251- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
MaMaLand Season 1Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.5