Movies
Ratings
221
Pearl HarborRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.0
Last VegasRated ★ 2.5
Mr. HongRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Get SmartRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 2.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Man on the MoonRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
S DiaryRated ★ 3.0
The Scarlet LetterRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 2.5