Series
Ratings
40
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Just DanceRated ★ 4.5
Where Is My HomeRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0