Movies
Ratings
372
ChefRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
The China HustleRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
The Magic HourRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5