Series
Ratings
57
Voice season1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5