Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Gone with the WindRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 2.0