Series
Ratings
139
Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0- Mr. QRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 4.0
Meteor GardenRated ★ 3.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
CalifornicationRated ★ 4.5
CalifornicationRated ★ 4.5
Dawson's CreekRated ★ 4.0- Buffy the Vampire SlayerRated ★ 4.5
- Buffy the Vampire SlayerRated ★ 4.5
Buffy the Vampire SlayerRated ★ 4.0
Buffy the Vampire SlayerRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 1.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0