Titles you rated
MotherRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0