Movies
Ratings
1210
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
The King of KingsRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.5
IncantationRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 2.0
TagRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5- SpliceRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 4.0