Series
Ratings
12
HawkeyeRated ★ 3.0
HellsingRated ★ 4.0
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- MonsterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0