Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- Prison Break Season 5Rated ★ 3.5