Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
HERO2014Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 0.5
SpartacusRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 3.5