Movies
Ratings
185
Assassin's CreedRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0