Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 2.5
HealerRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.5- FamilyRated ★ 1.5
All My Love For YouRated ★ 2.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0