Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 2.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0