Movies
Ratings
40
Finding DoryRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0