Movies
Ratings
34
Cold EyesRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
CubeRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0